Dr. Mihály Kubinszky: Dampf in der Puszta. Wien, 1978, Josef Otto Slezak. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. / Paperbinding, in German language.
Jahrbuch des Eisenbahnwesens 90. Folge 41. Szerk.: Reiner Gohlke, Knut Reimers. Darmstadt,1990, Hestra-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés./Paperbinding, in German language.
Ron Ziel-Mike Eagleson: Dampflokomitiven der Welt. Am Ende einer großen Epoche. Stuttgart,1977,Franckh'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, sérült gerinccel./ Linen-binding, in paper cover, with damaged paper cover and spine, in German language.
C. Hamilton Ellis: Die Welt der Eisenbahn. Gothenburg, 1991, AB Nordbok. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. / Linen-binding, in paper cover, in German language.
Kubinszky Mihály, Gombár György: Vasútállomások Magyarországon. Épületek 1846-1988. Bp., 1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy kijáró lappal.