Osztrák-Magyar Monarchia 1871-1918. "A Német Lovagrend Mária Keresztje" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel együtt T:2,2- zománchiba és hiány Austro-Hungarian Monarchy 1871-1918. "Marian Cross of the Teutonic Order" enamelled decoration with ribbon and miniature C:XF,VF enamell error and some enamell missing
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark on edge, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK: 133.
1917. "A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya" zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés, miniatűrrel együtt, a tűn "BACHRUCH" gyártói jelzés T:2 miniatűr tűje letört Hungary 1917. "War Cross for Civil Merit, IInd Class" enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with "BACHBRUCH" makers mark on pin, with miniature C:XF pin of the miniature missing NMK 289.
1948. "48-as Díszérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel T:2 kis zománchiány 1948. "Medal of Honour '48" enamelled Br decoration on ribbon with with thin ribbon and miniature C:XF some enamell missing NMK 528.