cca 1890-1900 Vegyes fotó tétel, 5 db, gyermek, női, és csoport fotók, keményhátú fotók (4 db), 1 db fotó kartonon a hátoldalán másik fotóval, Bp. Goszleth, Balassagyarmat Vámos Aladár, Székesfehérvár Nemes Pál, Pozsony Strelisky, változó állapotban, az egyik sérült, 21x13 cm és 9x12 cm közötti méretben.
cca 1988 MAHART Budapest nevű magyar tengerjáró hajó, mely speciális szállítmánnyal (fegyverrel) megrakodva indult Iránba, retusált sajtófotó, felületén ragasztásnyomokkal, 11×18 cm
1941-1942 Tehervonati mozdony, Amerikan Lok. Comp., Lima Lo. Works., Baldvin Lok. Works USA, 2 db albumlapra ragasztott fotó, utólagos előhívás, részletes leírással, 9×14 cm / freight train locomotives, 2 modern copies of vintage photos, with description, 9×14 cm
1936, 1941 Tehervonati és gyorsvonati mozdony, Amerikan Lok. Comp., Lima Lo. Works., Baldvin Lok. Works USA, 2 db albumlapra ragasztott fotó, utólagos előhívás, részletes leírással, 9×14 cm / freight train and fast locomotives, 2 modern copies of vintage photos, with description, 9×14 cm
cca 1910-1920 Jelent négy képben, négy db fotó, egy kartonon, a többi papíron, az egyik hullámos, egy másikon kopásnyommal, 11x15 cm és 10x14 cm közötti méretben