cca 1870 Ferrotípia, kutyás hölgy. (bullterrier?) nagyobb méretű, díszes keretben, / cca 1870-80 vintage ferrotyp photo with dog. In ornamented frame. 10x12 cm
cca 1900 Fiatalember portréja, Saul New York, keményhátú fotó, kissé sérült kartonnal, 11x16 cm./ cca 1900 Portrait of a young man, Saul New York, board photo, little bit damaged, 11x16 cm.
cca 1850 Részben színezett dagerrotípia dombornyomott bőr tokban, belül bársony béléssel, / cca 1850 Original daguerrotyp photo in leather case. Size closed: 8x10 cm
cca 1900 Vegyes fotó tétel, 3 db keményhátú fotó, rajta csoportképekkel, kettő feliratozva, kartonok kopottak, 2 db sérült, 11x21 cm és 11x16 cm közötti méretben