Berde Mária: Seherezáde himnusza. Berde Mária versei.
Kolozsvár, 1928. Erdélyi Szépmíves Céh (Minerva ny.) 1 t. + 88 + [2] + VI + [2] p. Első kiadás. Gróf Bánffy Miklós négy egész oldalas grafikájával illusztrált. Aranyozott egészvászon kötésben.