1 800 Ft
4,77 EUR, 5,14 USD
Jókai Mór: Török világ Magyarországon II. rész. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Díszkiadás. III. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, megviselt állapotban.