3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Száz Magyarok Könyvei 1-10. Bp., é.n., Légrády-Kiadás. A könyvekben szereplő szerzők kartonra kasírozott portréfotóival, aláírásuk fakszimiléjével. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a borítók kopottak, a gerincek kopottak, egy-két gerincen sérüléssel, a 10. kötet gerince javított, az 1. kötetből a szerkesztői előszó hiányzik, az Ady Endre kép és további két lap kijár.