2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
1930. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták: Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici. Milleniumi Emlékkiadás.+Pótlások az 1871-1930. évi törvényekhez. Bp.,1931, Franklin-Társulat, VIII+637+2+9p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.