Perbeszédek gyűjteménye. Válogatott vád- és védőbeszédek Szerk. Hubert Gusztáv és Müller Viktor. Pécsett, 1928. Dunántúl Egyetemi Ny. 600 p. Tartalom: Márffy József és társai bomba-pere.; Rákosi-Vági kommunista-per.; Frank-per.; Neumann és Társai családi per. Kiadói, javított, pótolt papírkötésben. 598p.
Diarium comitiorum inclyti regni Hungariae per serenissimum regem Leopoldum 2dum Budam in 6tum Junii anni 1790i diem praefixorum. Az 1790-1791.évi országgyűlés rendelkezései. Címlapja hiányzik, kissé kopott kartonált papírkötésben.
Dr. Kolosváry Bálint: A magyar magánjog tankönyve. II. kötet: kötelmi jog-családjog-öröklési jog. Bp.,1911, Grill Károly Könyvkiadóvállalata,(Légrády Testvérek Könyvnyomda-ny.), 840 p. Harmadik kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, a 30/31. oldal kijár,530-543. oldalak között laza, kissé sérült fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, névbejegyzéssel.
A polgári törvénykezés és a végrehajtási eljárás. I. kötet: Polgári törvénykezés-jogsegély. Szerk.: Dr. Márkus Dezső, Dr. Térfi Gyula. Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp.,1902, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer Nándor-kötés, jó állapotban.
Jogi műszótár. I. kötet. Magyar-német rész. Szerk.: Dr. Schwartz Izidor-Dr. Hojtás Ödön. Jogi Zsebkönyvek Gyüjteménye IX. kötet. Bp., 1914, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval. Ritka!
Építésügyi szabályzat Budapest, fő és székváros területére. Az 1870. évi X. törvénycikk alapján kiadja Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1899, Légrády. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal, bejegyzésekkel, át és aláhúzásokkal.(6-7. oldal, XVIII. fejezetnél (99-101. oldal.)) Gerlóczy Tamás (1870-1940) székesfővárosi főmérnök, műszaki t...
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeállították és jegyzetekkel ellátták: Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1948, Grill Károly. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában kisebb törés, hiányzó elülső szennylappal, de belül jó állapotban.
1930. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták: Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici. Milleniumi Emlékkiadás.+Pótlások az 1871-1930. évi törvényekhez. Bp.,1931, Franklin-Társulat, VIII+637+2+9p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.