15857.
325. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Mudrony Soma: Iparpolitikai tanulmányok a hazai ipar emelése tárgyában. Függelék: Az iparegyesület által a fontosabb hazai iparágak állása és emelésének eszközei iránt eszközölt enquete munkálatai és pedig: kérdőpontok, válaszok és szakosztályi határozatok. Bp., 1877, Országos Magyar Iparegyesület,(Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), XI+302 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel, jó állapotban. Egyetlen kiadás. Ritka!