15825.
325. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
800 Ft
2,07 EUR, 2,29 USD
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, jó állapotban.