Festmények és grafikák Tételek száma: 351
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1812553
10133
326
Kontuly jelzéssel: Ülő női akt. Szén, papír, felcsavarva, apró szakadással, 70×50 cm 1814215
10134
326
Korda jelzéssel: Modern ház. Akvarell-tus, papír, 29×42 cm 1814200
10135
326
Koszkol jelzéssel: Pihenő a pálmafáknál. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm 1812622
10136
326
Koszkol jelzéssel: Boltíves átjáró. Akvarell, papír, 42×29 cm 1794089
10137
326
Kovács Veronika (?-): Barlangrajzok. Vegyes technika, papír, 35×32 cm 1813063
10138
326
Kozma Lajos (1884-1948): Álmodás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 1789735
10139
326
Kozma Lajos (1884-1948): Menyasszonytánc, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, kartonra ragasztva, 13×11 cm 1789761
10140
326
Kozma Lajos (1884-1948): Bűnbocsánat, fametszet, papír, jelzett a fametszeten, kartonra ragasztva, 9×7,5 cm 1806748
10141
326
Kórusz József (1927-2010): Vihar, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27,5×36,5 cm 1720490
10142
326
Kőrösi Papp Kálmán (1940- ): Sámson és Delila, szerigráfia, papír, jelzett, számozott (26/32), 60×42 cm 1784610
10143
326
Kremmer jelzéssel: Kassa. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×16,5 cm 1812291
10144
326
Krizsán jelzéssel: Vihar után. Akvarell, papír, 51×37 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft