Festmények és grafikák Tételek száma: 351
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1768661
10097
326
Felix Hollenberg (1868-1945) Rézkarc, papír. Jelzett a dúcon. 16x25 cm 1784874
10098
326
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: 5 db rajz, toll, papír, 30×20 cm 1713131
10099
326
Iglay József (1905-1980): Kanyargó utcák, akvarell, papír, jelzett, 37×50 cm 1813318
10100
326
Ilosvai jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, sérült, 50×34 cm 1814213
10101
326
Irányi jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír, 41×29 cm 1751842
10102
326
24000
Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar a Dunán (Margit-híd, Budapest), 1947. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×44 cm 1791724
10103
326
Iván Szilárd (1912-1988): Barátnők. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben,14×19 cm 1769146
10104
326
Iván Szilárd (1912-1988):Táj. Rézkarc, papír, jelzett, kis karcolással, üvegezett keretben, 19×27 cm 1767605
10105
326
Jaschik Álmos (1885-1950): A sátán kísértése, fametszet, papír, utólagos jelzéssel, papírlapra ragasztva, 16x11 cm 1800742
10106
326
11000
Jámbori jelzéssel: Szántás. Olaj, vászon, piszkos, 50×60 cm 1814208
10107
326
Jándi jelzéssel: Orgia. pasztell, papír, üvegezett keretben, 35×53 cm 1816167
10108
326
Joachim József (1897-1954): Leány portréja, pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 34×23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft