24 000 Ft
62,18 EUR, 68,57 USD
Istókovits Kálmán (1898-1990): Vihar a Dunán (Margit-híd, Budapest), 1947. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30×44 cm