1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
1930 Nyugat. Huszonharmadik nem teljes évfolyam, 1930. május-augusztus. Szerk.: Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Gellért Oszkár. Bp., Hungária-ny. Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült, hiányos gerinccel, sérült kötéssel, az elülső kötéstábla elvált a könyvtesttől.