1940-1943 2 db iskolai évkönyv: 1940 Budapest Székesfőváros Központi Fiú és Leány Szakirányú Kereskedőtanonciskolájának évkönyve. Az 1939-1940 iskolai évről. Az iskola fennállásának 7. évében. Közzétette: Dr. Vértes József. Bp.,1940, Iskola Igazgatósága, Athenaeum-ny., 5-40 p. Papírkötés, az első két lap hiányzik. Benne a tanulók és tanárok névsorával. 1943 Budapest Székesfőváros Központi Keres...
1940 A Néprajzi Múzeum értesítője. XXXII. évf. 1-2. szám. Szerk.: Bartucz Lajos. Bp., Országos Magyar Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés, sérült, szétvált gerinccel.
1941 Mérnökbál. Hungária Magyar Technikus Egyesület Masztaba, Szittya és Molekula Csoportjai rendezésében. Legfőbb védnökök, fővédnökök, védnökök, háziasszonyok, házikisasszonyok, elnökök, rendezők teljes névsorával. Bp., Mérnök-nyomda. Papírkötés, hiánnyal a hátsó borítón.
1942 A természet. Szerk.: Nadler Herbert. 1942. január-december, XXXVIII. évf. 1-12. szám. Teljes évfolyam. Bp., Budapest Székesfőváros Házinyomdája-ny., 144+4 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a szennylapok hiányoznak, két lap (a tartalomjegyzék) kijár.