Vegyes nyomtatvány tétel, kb. 10-20 db, közte fotós OR WO Color prospektus, 2 db fotós tasak, az egyikben nyugtákkal, emlékkártya, Cannes-i Carlton Hotel karácsonyi és újévi üdvözlő kártyája, menükártya, képeslapok...stb, változó állapotban.
1940 Csánky Dénes (1885-1972) festőművész, Szépművészeti Múzeum igazgatójának kiállítására, Budapesti Gyűjteményének első részére szóló meghívó, Szendy Károly főpolgármester autopen aláírásával.
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.
32 db különböző magyar népviseleteket, különféle tájakra jellemző viseleteket bemutató XIX. sz. közepi metszet XX. sz, facsimile másolata. Katonák, erdélyi, felvidéki népcsoportok tájak viseletei. Mind jó állapotban.