1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. Számos fekete-fehér illusztrációval, francia nyelven. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, két szakadt oldallal (29/30 és 67/68 p.) Aukciós fegyverkatalógus. Ritka! / 1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Mus...
cca 1900-1950 Vegyes papírrégiség tétel, kb. 60 db., közte különféle épületeket, alaprajzokat ábrázoló nyomtatvány, 10 db épületeket ábrázoló gyűjtői kártyák (F.AD. Richter&Co.), kb. 35 db épületeket, épület maketteket ábrázoló fotó, 4x4 cm és 14x8 cm közötti méretben, változó állapotban.