A M. Kir. Államvasutak Alkalmazottainak Rudolf-Trónörökös Egyesülete alapszabályai (egyúttal tagsági igazolvány.) Bp., (1930), Rudolf Trónörökös Egyesület, (Reich Á.-ny.),30+1 p. Kiadói papírkötés, az igazolvány mozdonyvezető részére szól.
1930 Magyar Könyvészet. 1930. január-március. 1-3. sz. Szerk.: Dr. Gulyás Pál. Bp., Pallas-ny., 43+45+2+40 p. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
1933 Kis Újság Nagy Képes Naptára. Bp., Globus-ny. Papírkötés, a gerincen kis szakadással. A borító Szür Szabó József (1902-1993) grafikus, festő, karikaturista munkája.