12789.
326. Lezárult gyorsárverés
Plakát
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Vegyes plakát tétel, 6 db, (Zwack Unicum, Dreher Bak Sör, Kispesti árumintavásár, Szerelem bolondjai, Tabarin és Ever cípőkrém, Lux mosópor), régi reklám (és egy mozi) plakátok reprintjei, változó állapotban, hajtásnyommal, kopottak, sérült, kopottas szélekkel, 40x50 cm.