cca 1943 Carte oro-hydrographique du bassin du Danube et des régions limitrophes, 1:1600000, a Duna-medence és a környező területek hegy-vízrajzi térképe, Magyar Állami Térképészet, 88×88 cm
cca 1700 Johann Baptist Homann (1664-1724): Iudaea seu Palaestina ob sacratissima Redemtoris(!) vestigia hodie dicta Terra Sancta, a Szentföld térképe, színezett rézmetszet, Nürnberg, hajtott, 49×57 cm / cca 1700 Johann Baptist Homann (1664-1724): Iudaea seu Palaestina ob sacratissima Redemtoris(!) vestigia hodie dicta Terra Sancta, map of the Holy Land, coloured copper etching, Nürnberg, folded,...
cca 1910 Közép-Európa vasuti térképe, Bp. Posner Károly Lajos és fia, foltos, kissé szakadozott, 52x69 cm./ cca 1910 Railroad map of Central Eurpe, spotty, 52x69 cm.
1913 Atlasz a magyar történelem tanításához. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly. Bp.,1913, Magyar Földrajzi Intézet Rt. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró könyvtesttel, az egyik lapszélek kis szakadással.
3 db térkép: cca 1914 Óbuda, 1:75000, Militärgeographisches Institut; cca 1925 Budapest és környéke, 1:75000, M. Kir. Állami Térképészet; Pilis hegység (Thirrig: Részletes magyar útikalauzok I. melléklete); a hajtások mentén kis szakadásokkal, különböző méretben