10 db régi erdélyi városképes lap: Szatmárnémeti, Kolozsvár, Máramarossziget, Nagybánya / 10 pre-1945 Transylvanian town-view postcards: Satu Mare, Cluj, Sighetu Marmatiei, Baia Mare
3 db régi erdélyi és kárpátaljai városképes lap: Máramarossziget, Szinérváralja, Ungvár / 3 pre-1945 Transylvanian and Transcarpathian town-view postcards (Uzhorod, Seini, Sighetu Marmatiei)
Kb. 100 db régi külföldi városképes lap, közte több képeslapfüzet / Cca. 100 pre-1945 European and Worldwide town-view postcards, among them a few postcard booklets
12 db RÉGI német és olasz litho városképes művészlap, vegyes minőségben / 12 pre-1945 German and Italian town-view art postcards, mixed condition, litho
Szép művészeti képeslap gyűjtemény hagyatékból, több mint 500 db zömmel a 10-es 20-as évekből, közte kevés egyéb motívum és üdvözlőlap, dobozban. / About 500 mostly art, thematic, greeting postcards in a box