Lovran, Lovrana; Magyar-Horvát Tengeri Gőzhajózási Rt. Sava egycsavaros tengeri személyszállító gőzhajója / Molo mit Dampfer Sava / Ungaro-Croata Steamship Company's "Sava" sea passenger steamship in the port
2 db RÉGI litho művészlap német költőkről; Christoph Martin Wieland és Tennyson / 2 pre-1900 litho art postcards with German poets; Christoph Martin Wieland and Tennyson
1911 Budapest, The Etienne de Fodor Jubilee Crad / Fodor István (Etienne de Fodor) villamosmérnök, Thomas Edison és Francis Jehl. 1881. évi párizsi nemzetközi elektrotechnikai kiállítás 30. évfordulójára készített emléklap (EK)