2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Kincseskönyv. II-III. kötet. Gyakorlati tanácsadó a mindennapi élet természettudományi és technikai kérdéseiben otthon és a ház körül. Szerk.: Dr. Aujeszky László, és Dr. Gombocz Endre. Bp., 1941, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, VII+559+IV+672 p. Kiadói félvászon-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, a II. kötet gerince sérült.