Csathó Kálmán: Pókháló. Ibolyka. Csathó Kálmán Munkái Gyűjteményes Kiadás VIII. Bp.,1920, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.
Nemzeti Színház 1941. Bp.,1942, Nemzeti Színház Igazgatósága,(Pesti Lloyd-ny.),400+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel.
Bodnár István: Négy igaz barát. Bp., é.n., Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
P. Szathmáry Károly: Törökvilág Magyarországon. Szűnórák. Hasznos és mulattató olvasmányok könyvtára a serdülő ifjúság számára. I. kötet. Bp.,1887, Benkő Gyula,(Várnai L-ny. Szeged.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.