Katarína Malecková: Hodiny. Bojnice, 2003, Slovenského národného múzea-Múzea Bojnice. Kiadói papírkötés, színes fotókkal illusztrálva, szlovák nyelven./ Paperbinding, in Slovakian language.
200 Meisterwerke. Wien, 1931, Kunsthistorisches Museum, 168 p. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva, német nyelven./Paperbinding, in German language.
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet. 1882-1944. Bp.,1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban, jó állapotban.
René Berger: A festészet felfedezése 1-2. 1. kötet: A látás művészete. 2. kötet: A megítélés művészete. Bp.,1977, Gondolat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, az egyik gerincen kis sérüléssel.