Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 165

15633.

Ókori hitéleti és művészeti régiségek képgyüjteménye. Segédkönyv a történelem és irodalom szemléltető taníiásához. A középiskolás és hasonló foku fiu- és leányiskolák számára s magánhasználatra. Szerk Polgár György. 715 ábrával. Miskolcz, 1896. Lővy József, V+206 p. 26. oldaltól gazdag képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval,laza fűzéssel, a címlapon névbejegyzéssel, n...

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,81
9,71

Edward S. Prior-J.A. Gotch-Mervyn E. Macartney: A Short Chronological History of British Architecture. Eine kurze Chronologische Geschichte über Die Britische Baukunst. [London, é.n.(cca 1910), Technical Journal], 159 p. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, a címlap hiányzik, 113/114 oldal szakadt, a Lehmann&Wentzel Buch und Kunsthandlung cég címkéjével.
15634.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

15635.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Recent English domestic arichitecture. Being a speciel issue of The Architectural Review. Edited by Mervyn E. Macartney. London, 1908, The Architectural Review., XLIII+200 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli reklámokkal, angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, a Lehmann&Wentzel Buch und Kunsthandlung cég címkéjével. / Recent English domestic arichitecture. Being a speciel issue of The Architectural Review. Edited by Mervyn E. Macartney. London, 1908, The Architectural Review., XLIII+200 p. With lot of black and white photographs, contemporary addvertisments, in English language. Linen-binding, with little bit damaged spine.
15636.

Recent English domestic arichitecture. Being a speciel issue of The Architectural Review. Edited by Mervyn E. Macartney. London, 1908, The Architectural Review., XLIII+200 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli reklámokkal, angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, a Lehmann&Wentzel Buch und Kunsthandlung cég címkéjével. / Recent English domestic arichitecture. Being a...

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Fehér Zsuzsa - Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15637.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Bruno Meyer: La Grace Féminine. Ouvrage artistique illustré par le nu photographique. Reproductions nouvelles en couleurs d'apres les clichés de H. L. v. Jan. Paris,é.n.,Librairie D'Art Technique. Francia nyelven, számos illusztrációval. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15638.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

6 db művészettel kapcsolatos könyv. Kiállítási katalógusok, Vasarely, Zsankó, Chagall,
15639.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

15640.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

15641.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Jászai Mari: Színész és közönség. Budapest, 1918, Magyar Írók Társasága Rt. Korabeli félvászon kötésben, előzéklap foltos
15642.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Ruzicskay György: Fantasztikus utazás. Bp., 1978, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötésben, a borítón kis sérülésekkel.
15643.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

15644.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft