2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
1912. évi törvénycikkek, az összes élő törvények tárgymutatójával. Codex Hungaricus. Bp., 1913, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer N.-kötés, kissé kopottas borítóval, a gerincen Grill K. Könyvkiadó Vállalata felirattal. Jó állapotban.