Az uj polgári perrendtartás. (1911. évi I. t.-c.) Az életbeléptetési törvény 1912: IV. t.-c. - Hatáskori bíróság. - Főudvarnagyi bíróság. - Jogsegély. Összeállította: Dr. Térfi Gyula. Bp.,1914, Grill. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.