3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészÃtve. I. rész. Törvénykezési rendtartás, Sommás eljárás, Végrehajtási eljárás, Telekkönyvi rendtartás. Bp.,1895, Athenaeum. Kiadói aranyozott Gottermayer egészvászon-kötésben, foltos .