3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészÃtve. V. köt: Honvédelem. VéderÅ‘, Honvédség, Népfölkelés, Katonai ellátás, Beszállásolás, Lóavatás, Ludovics-Akadémia. Bp.,1897., Athenaeum. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben