4 200 Ft
Gróf Khuen-Héderváry Sándorné: A főzőkanál csodálatos meséi. 303 híres szakács titka. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp., 1943, Szerzői kiadás, (Hornyánszky Viktor-ny.) Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, a kötéstáblák belsején a papírborítás hiányos, a kötése sérült, 17/18. oldal sérült, három lap kijár (193-198.)