Dr. Ormándy Miklós: Növénytan a gimnáziumok IV. osztálya számára. Bp.,1910, Franklin-Társulat. Második-kiadás, 222 p.+XII t. Színes táblákkal. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
3 db régi szakácskönyv: Dr. Oetker sütemény-receptek. Bp., é.n., Révai, 31 p. Kiadói papírkötés. Dr. Oetker receptek. Bp., Dr. Oetker, 64 p.+4 t. Kiadói papírkötésben, foltos. Stella különleges sütemények, 15 p.
Dr. Urbányi Jenő: Gyümölcsfák betegségei. Növényvédelem és kertészet könyvtára 1. Bp., 1935, A Növényvédelem és Kertészet. Második kiadás. Szövegközti illusztrációkkal, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötésben.
2 db könyv - Kalmár Makara: Ehető és mérges gombák. Bp., 1973, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban + Galambos Kálmán: Gombagyűjtők kiskátéja. Bp., 1970, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.