Könyvek: Militária - Katonaság Tételek száma: 24
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1549907
15537
326
Books: Military
Stark Tamás: Hadak útján. A Magyar Királyi Honvédség a második világháborúban. Bp., 1991, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1796153
15538
326
Books: Military
Dombrády Lóránd: Hadsereg és politika Magyarországon 1938-1944. Bp.,1986, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1634243
15539
326
Books: Military
Verdy du Vernois, J. von: Studien über den Krieg. I. Strategie. Berlin, 1891. Mittler u. Sohn,Félvászon kötésben / In half linen binding, with library notes 1813387
15540
326
Books: Military
Tarcai Béla: Magyarok a nyugati hadifogolytáborokban. h. n., 1992, Kötés Kereskedelmi és Szervező Kft. Kiadói papírkötésben. 1769476
15541
326
Books: Military
Nemzeti Könyvtár: Katonadolgok, elbeszélések a szabadságharcból és a békevilágból. Bp., 1939. 1812335
15542
326
Books: Military
Kornis Pál: Tanúként jelentkezem. Bp., 1988, Zrínyi. Papírkötésben, jó állapotban. 1791832
15543
326
Books: Military
Hausner - Kincses - Kreutzer (szerk.): A Hadtörténeti Múzeum értesítője 5. Bp., 2002, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1788674
15544
326
Books: Military
Len Deighton: Vadászrepülők. Európa Könyvkiadó, 2013 1706577
15545
326
Books: Military
Rádiólokáció 13. sz. Magyar Repülő Szövetség kiadása repülést tanulmányozó körök részére. Bp., é.n, Magyar Repülő Szövetség, Vörös Csillag Nyomda-ny., 61 p. Kiadói papírkötés. 1690000
15546
326
Books: Military
Steff Tibor: Játék az éggel. Harc a levegőért. Bp., é.n., Révai. Kiadói egészvászon kötésben. 1706585
15547
326
Books: Military
Dr. Bimbó József: Helikopterek a korszerű harcban. Bp.,1981, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1620770
15548
326
Books: Military
Leo Daugherty: A vietnámi háború napról napra. Fordított Eiben György. 20. századi hadtörténet. Debrecen, 2003, Hajja & Fiai. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft