15243.
326. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
5 000 Ft
13,26 EUR, 14,29 USD
A sport enciklopédiája. A testnevelés és testgyakorlás kézikönyve. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. Dr. Dréhr Imre előszavával. A rajzokat Somfay István készítette. Bp., 1928, Enciklopédia Rt.,(Kunossy-ny.), VIII+340 p.+31 t. +VIII+408 p.+21 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, az I. kötet kötése a 320-321. oldal között sérült, a szennylapokon és pár tábla hátán firka, a 151-158. oldalak között a lapok sérültek.