15309.
326. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.