15275.
326. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
V. N. Panov: Megnyitások kézikönyve, Bp. 1963, Sport Sakkönyv. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. Megjelent 3350 példányban