Szabó László: Nagymesterverseny. Maróczy Géza emlékére. Bp., 1963. Sport. Sakk könyv, Rozsnyai Zoltán (1919-1972) festő, rajztanár, egyetemi docens - a résztvevők portréit megörökítő - egész táblás rajzaival. Megjelent 3100 példányban.
1951-1952 Magyar Sakkélet I. évf. 2. ,9.-10.,12. számok, és II. évf. 2.,4-8. számok, összesen 10 szám egybekötve, kopottas félvászon-kötésben. Berend György jogásznak szóló ajándékozással Petőfi S. E. Igazságügyi Sportkörétől, a sportkori elnök aláírásával, dátumozva.
Horgászattal kapcsolatos könyvek tétele: Horgásztrükkök, különféle halaink és horgászatuk, Változatok a ponty horgászatára, Az aranyhal és a díszponty, Ragadozó halak horgászata, Keszeghorgászat
Varnusz Egon: A spanyol megnyitás. Sakkozók Kiskönyvtára. Bp.,1968, Sport. Kiadói papírkötés, a borító elején kis sérüléssel, de alapvetően jó állapotban.