15804.
326. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Ballagi Károly-Király Pál: Egyetemes földrajz tekintettel az országok természeti, politikai és társadalmi, ipari, kereskedelmi, közlekedési és közművelődési viszonyaira. III. kötet. Szótárszerű tárgymutatóval ellátva. Bp.,1878, Athenaeum, 4+616 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.