15842.
326. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
Dr. Kertész Tivadar-Dr. Gergely Jenő: Gyógyszertani repetitorium. Bp.,1912, Faragó Zsigmond Könyvkereskedése,(Uránia-ny.),4+262+4 p. Korabeli átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.