16 000 Ft
41,45 EUR, 45,71 USD
Francesco Nitti három műve: Európa hanyatlása. Az újjáépítés útjai. Bp.,1923, Pallas Irodalmi és Nyomdai kötés, 1 t.+227 p. Első kiadás. Nincs béke Európában. Bp.,1923, Pallas Irodalmi és Nyomdai kötés, 1 t.+215 p. Második, javított és bővített kiadás. A béke. Bp.,[1925], Pallas Irodalmi és Nyomdai kötés, 1 t.+162+2 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban.