https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 167

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fejér György: Codex diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. I-II. kötet. Buda, 1829. Typ. Typogr. Regiae Universitatis Ungaricae. Korabeli címkézett gerincű aranyozott feliratú fűzött papírkötésben, kopott, foltos borítóval, néhány helyen bejelülésekkel, aláhúzásokkal.
1
15490.

Fejér György: Codex diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. I-II. kötet. Buda, 1829. Typ. Typogr. Regiae Universitatis Ungaricae. Korabeli címkézett gerincű aranyozott feliratú fűzött papírkötésben, kopott, foltos borítóval, néhány helyen bejelülésekkel, aláhúzásokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
EUR
,
40,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Die österreichisch-ungarische Monarchie in Wort und Bild. 1-24. kötet. Teljes! Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat német kiadása. Auf Anregung und unter Mitwirkung Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf (begonnen, fortgesetzt unter dem Protectorate Ihrer kaiserl. Und königl. Hoheit Frau Kronprinzessin-Witwe Erzherzogin Stephanie). Wien, 1886-1902. k.k. Hof- und Staatsdruckerei. 24 kötet. Teljes! Díszes, dúsan aranyozott, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben. Gyönyörű, egységes sorozat, minden kötet hibátlan állapotban. / All the 24 volumes. All the books in golded full linen binding, all in perfect condition!
1
15491.

Die österreichisch-ungarische Monarchie in Wort und Bild. 1-24. kötet. Teljes! Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben sorozat német kiadása. Auf Anregung und unter Mitwirkung Seiner kaiserl. und königl. Hoheit des durchlauchtigsten Kronprinzen Erzherzog Rudolf (begonnen, fortgesetzt unter dem Protectorate Ihrer kaiserl. Und königl. Hoheit Frau Kronprinzessin-Witwe Erzherzogin Stephanie). Wi...

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
140 000 Ft
362,69
EUR
,
400,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Friedjung Henrik: Harc a német hegemóniáért (1859-1866) I-III. kötet. Fordította: Junius. Átnézte: Dr. Hoffmann Frigyes. Bp., 1902-1904, MTA. Kiadói aranyozott gerincű zöld egészvászon-kötésben, kis kopásoktól eltekintve jó állapotban.
1
15492.

Friedjung Henrik: Harc a német hegemóniáért (1859-1866) I-III. kötet. Fordította: Junius. Átnézte: Dr. Hoffmann Frigyes. Bp., 1902-1904, MTA. Kiadói aranyozott gerincű zöld egészvászon-kötésben, kis kopásoktól eltekintve jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.
1
15493.

Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
EUR
,
40,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Holzwarth, Franz Joseph, Dr.: Világtörténet. VI.-VII. kötet A második javított kiadás után többek közreműködésével fordította és kiadja Szabó Ferencz. I-IX. kötet. Temesvár, 1892. Csanád-egyházmegyei könyvsajtó. Korabeli félbőr kötésben, közepes állapotban
1
15494.

Holzwarth, Franz Joseph, Dr.: Világtörténet. VI.-VII. kötet A második javított kiadás után többek közreműködésével fordította és kiadja Szabó Ferencz. I-IX. kötet. Temesvár, 1892. Csanád-egyházmegyei könyvsajtó. Korabeli félbőr kötésben, közepes állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
EUR
,
13,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Romsics Imre: Kalocsai paprika anno... Paprika és cégtörténet. Kalocsa, 2001, Kalocsa Paprika Rt. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
1
15495.

Romsics Imre: Kalocsai paprika anno... Paprika és cégtörténet. Kalocsa, 2001, Kalocsa Paprika Rt. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
EUR
,
8,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar művelődéstörténet. Szerk.: Domanovszky Sándor. 1-5. köt. Szekszárd, 1993, Babits. Hasonmás kiadás! Kicsit kopott műbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1
15496.

Magyar művelődéstörténet. Szerk.: Domanovszky Sándor. 1-5. köt. Szekszárd, 1993, Babits. Hasonmás kiadás! Kicsit kopott műbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
EUR
,
22,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hérodotosz: A görög-perzsa háború. Sapientia Humana. Fordította: Muraközi Gyula. A jegyzeteket Győry Hedvig és Hegyi Dolores írta. Bp.,2000, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
1
15497.

Hérodotosz: A görög-perzsa háború. Sapientia Humana. Fordította: Muraközi Gyula. A jegyzeteket Győry Hedvig és Hegyi Dolores írta. Bp.,2000, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
EUR
,
5,71
USD
Ajánlatok száma:
0
 
László Gyula, Rácz István: A nagyszentmiklósi kincs. Bp., 1983, Corvina. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes képekkel.
1
15498.

László Gyula, Rácz István: A nagyszentmiklósi kincs. Bp., 1983, Corvina. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér és színes képekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Horváth Jenő: Szavójai Jenő herceg. A dunai monarchia kialakulása. Bp., (1941), Cserépfalvi, 333+1 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott aranyozással, kissé sérült gerinccel.
1
15499.

Horváth Jenő: Szavójai Jenő herceg. A dunai monarchia kialakulása. Bp., (1941), Cserépfalvi, 333+1 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott aranyozással, kissé sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
EUR
,
8,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hóman Bálint: Szent István. Bp.,(1938), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
1
15500.

Hóman Bálint: Szent István. Bp.,(1938), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
EUR
,
7,43
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Strabón: Geógraphika. Bp., 1975. Gondolat. Egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
1
15501.

Strabón: Geógraphika. Bp., 1975. Gondolat. Egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz