Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Nagy Imre: Viharos emberöltő. (Facsimile kiadás és átírás!) Bp., 2002, Nagy Imre Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. 1. köt. Bp., [1943], Korvin Mátyás Magyar-Olasz Egyesület - Franklin. Kissé laza, viseltes félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Horváth György (szerk.): Historicum. Járatlan utakon Borsos Mihály fotográfiái az ezeréves Magyarországról. Bereczky Lóránd dedikálásával. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Eduard Fueter: 1815-1920. Egy mozgalmas évszázad története. Fordította: Havas József. A fordítást átnézte, bevezetéssel, és kiegészítéssekkel, ellátta: Asztalos Miklós. Bp.,1935,Dante, (Hornyánszky-ny.), 420 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos lapokkal.
Kálvin téri tanulmányok. Tanulmányok a Budapest Kálvin téri Református Gyülekezet történetéhez. Bp.,1983, Ráday Kollégium Sokszorosító Műhelye. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papírborítóban, foltos, ázott papírborítóval és kötéstáblával. Megjelent 500 példányban. Bottyán János (1911-1984) református lelkész, író, szerkesztő ex libris-ével.