Bölöni Farkas Sándor: Utazás Észak-Amerikában. Sajtó alá rendezte, és bevezetővel ellátta: Remenyik Zsigmond. Bp.,1943, Officina. Átkötött egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen.
Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők,hazátlanok. Magyar Katolikus Írók Könyvei. Bp., é.n., Magyar Katolikus Írók Könyvei, (Pallas-ny.) Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, foltos borítóval.
Demeter Zsófia - Gelencsér Ferenc: Székesfehérvár anno...Pillanatképek egy város életéből. Székesfehérvár, 1990, István Király Múzeum-Fejér Megyei Múzeumegyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
Heinrich Pál-Szita Róbert: Fehér partok alján - Balatonvilágos évszázados története és polgárainak visszaemlékezései. [Balatonvilágos, 2011, Balatonvilágos Jövőjéért Közalapítvány-Balatonvilágos Község Önkormányzata.] Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1500 példányban.