Tanulmányok Budapest múltjából XVII. kötet. A Budapesti Történeti Múzeum évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp.,1966, BTM. Kiadói papírkötés. Megjelent 800 példányban.
Archívum 8. A Heves Megyei Levéltár Közleményei. Eger, 1979. Készült 1000 példányban! Benne Sugár István: Az egri filmszínházak története 1900-1948. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
cca 1930-1934 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 1.: Pécs. Bp., 1934, Bp. házinyomdája, 16 p. Kiadói papírkötés, ceruzás névbejegyzéssel, bejegyzéssel. Képes ismertető füzet térképekkel.+Pécs Szab. Kir. Város Idegenforgalmi Irodájának ismertető prospektus.
A legújabb közlekedési szabályok. Budapest székesfővárosban és a budapesti főkapitányság területéhez tartozó városokban és községekben. Összeállították: Dr. Bartóffy János, és Martinovich Marczell. Bp.,(1941), Szerzői kiadás, (Fővárosi Nyomda Rt.-ny.), 63+3 p.+ 1 térkép melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Vegyes könyvtétel, 2 db: F. Mihály Ida-Lócsy Erzsébet-Holl Imre: A középkori Buda és Pest. Bp., 1955, Népművelési Minisztérium Múzeumi Főosztálya. Kiadói papírkötés, jó állapotban. "La Mer Hongroise". Siófok,é.n.,Idegenforgalmi Hivatal, (Athenaeum-ny.) 72 p. Számos feket-fehér fotóval, egy térképpel illusztrálva, francia nyelven. Kiadói papírkötés, két kijáró lappal, de alapvetően jó állapotban. ...
Garami Tibor - dr. Gőbel József - Párnay Zoltán: Budapest csatornázása. Pest város 1847. évi csatornázási szabályrendeletének 125 éves évfordulójára. Bp.,1972, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kissé foltos kiadói egészvászon-kötés, térkép melléklettel.