Somorjai Ádám: Ami az emlékiratokból kimaradt VI. Pál és Mindszenty József 1971-1975. Historia Pro Futuro. Pannonhalma, 2013, Bencés Kiadó. Kiadói papírkötés.
Vegyes könyvtétel, 4 db Das Neue Testament. La Noveau Testament. The New Testament. hn.,én., The Gideons International. Kiadói műbőr-kötés, angol, francia és német nyelven. Keresztény élet. Bp.,1980, Szent István-Társulat. Kiadói kartonált papírkötés. A Mennyei atya szeret minket. Bp., 1982, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Kis Bibliai Atlasz. A biblia történelme, föl...
Újszállási R Lajos: Iluska emlékkönyve. Református tanítók és lelkészek a XX. század hajnalán. h. n., é. n., szerzői. Sorszámozott, 57. sz. példány. A szerző dedikációjával, kézzel írt levelével. Papírkötésben, jó állapotban.
Codex Iuris Canonici. PII X Pontificis Maximi. Iussu Digestus Benedicti Papae XV. Auctoritate promulgatus. Róma, 1931, Polyglottis Vaticanis. Latin nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Velics László: Vázlatok a magyar jezsuiták multjából. I füzet. Bp., 1912, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, de ezt leszámítva jó állapotban.