15963.
326. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
3 600 Ft
Sávoly Mihály: A gőzmozdony leírása, működése, és kezelése. Bp.,1919, Athenaeum, 430 p. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész saját kezű névbejegyzésével.