15959.
326. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Vasúti diesel-vontatójárművek. Szerk.: Varga Jenő. Bp.,1974, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel, az elülső szennylap és előzéklap gyűrött.