31161.
326. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
5 000 Ft
Franciaország 1955- "Francia Akadémiai Pálma Rend Lovagi fokozata" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:2,2- sérült zománcozás France 1955- "Order of the Academic Palms, Chevalier rank" hallmarked Ag decoration with ribbon, in original case C:XF,VF damaged enamell