Festmények és grafikák Tételek száma: 369
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1806491
10072
327
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Lövészárok, fametszet, papír, jelzett a dúcon, paszpartuban, 15×12 cm 1822773
10073
327
Gácsi Mihály (1926-1987): Önarckép. Rézkarc, papír-karton, jelzett, keretben, 13×22 cm 1248423
10074
327
Enrico Glicenstein (1870-1942): Váratlan találkozás. Hidegtű, papír, jelzett, 15×15 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed 1453840
10075
327
60000
Gulyás Dénes (1927-2003): Parlament. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm 1747789
10076
327
50000
Gulyás Dénes (1927-2003): Karnevál II. Akril, farost, jelzett, 60×60 cm 1818921
10077
327
Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Tabáni panoráma, rézkarc, papír, jelzett, 21,5×33 cm 1806495
10078
327
Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Venezia, Ca' d'oro, rézkarc, papír, jelzett, 32×24,5 cm 1790674
10079
327
Halvax jelzéssel: Női fej. Szén, papír, szakadással, 61×42 cm 1822011
10080
327
Handler jelzéssel: Főtér. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 55×32 cm 1806486
10081
327
2200
Harmat Szilvia (?- ): Légy, szerigráfia, papír, jelzett, paszpartuban, 35×25 cm 1788857
10082
327
Háry jelzéssel: Katedrális. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24×34 cm 1319383
10083
327
Helbing Ferenc (1870-1958): Katona. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, 27×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft